تلفن دفتر: 02177093473
24 ساعته ، 7 روز هفته
تهران، خ ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه رحمانی پلاک 12

ایزوگام چیست؟

ایزوگام پوشش مقاومی از الیاف های مختلف مصنوعی و قیر می‌‌باشد که به وسیله گرما چسبانده می‌شود تا از نفوذ آب یا رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری کند. همچنین امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها در مرحلهٔ فونداسیون و در ایزوله سازی دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام به عنوان یک لایه عایق رطوبتی صورت میگیرد.

چگونه ایزوگام با کیفیت را انتخاب کنیم؟

انتخاب یک ایزوگام مرغوب باعث استکام سازه و افزایش عمر مفید آن می شود. اما چگونه می‌توانیم ایزوگام خوب را از بد تشخیص دهیم؟کارشناسان این حوزه ویژگی‌هایی چون درصد افزایش طول نسبی مقاومت کششی، مقاومت پارگی، جذب آب، مقاومت در برابر اشعه UV، فرسودگی حرارتی در هوا، انعطاف‌پذیری در سرما، پایداری حرارتی، نفوذناپذیری در برابر آب، وزن واحد سطح و ضخامت را از مهم ترین ویژگی های کالای مرغوب می دانند.ایزوگام‌های نامرغوب بوی نامطبوعی از مازون (گازوئیل صنعتی) از خود ساتع می‌کنند، که این بو به خاطر استفاده مواد پلیمری به جای پلیمر و قیر مرغوب است. روش دیگر در تشخیص ایزوگام مرغوب این است که بر روی قسمتی از ایزوگام که لایه‌های خارجی آن را پوشش نداده‌اند دست بکشیم در صورتی که مواد سیاه رنگ ایزوگام به دست منتقل نشود مشخص می‌شود که در این نوع ایزوگام از مواد پلیمری و قیر مرغوب استفاده شده و کیفیت ایزوگام خوب است.


​​​​​​​.

بهترین راه تشخیص ایزوگام با کیفیت

بهترین راه برای تشخیص ایزوگام مرغوب از نامرغوب این است که لایه عایق با هر قدرت کششی پاره نشود و در صورت تا شدن از پشت، نشکند.

ایزوگام انجام شده پس از اولین بارندگی خود را نشان می‌دهد چناچه کیفیت ایزوگام و اجرای آن مناسب باشد تا سال‌های زیادی دوام می‌آورد و میانگین عمر یک عایق خوب 15 سال است.

ایزوگام تهران با ارائه محصولات های باکیفیت و دارای استاندارد جهانی

می تواند بهترین انتخاب برای ساختمان شما باشد!

09109452049

شماره تماس